Oprogramowanie magazynowe Scan Linker

Oprogramowanie magazynowe Scan Linker


Nasze autorskie oprogramowanie ScanLinker wprowadza nowe i wygodne funkcjonalności na starsze, sprawdzone skanery magazynowe z systemem Windows. Największe firmy nadal posiadają duże floty takich urządzeń. Biorąc pod uwagę ich niezawodność, postanowiliśmy rozszerzać ich możliwości.

ScanLinker łączy najnowsze oprogramowanie z profesjonalnymi skanerami magazynowymi z systemem Windows. Jako pierwszy umożliwia korzystanie na takich urządzeniach z funkcjonalności Baselinker. To również rozbudowane i intuicyjne narzędzie do tworzenia i edycji arkuszy, z szeregiem funkcji uproszczających codzienną pracę na magazynie.

ScanLinker obsługuje arkusze kalkulacyjne wszystkich najpopularniejszych pakietów biurowych. Zapytaj o integrację z Twoją platformą e-commerce!

scanlinker logo skaner

Scan Linker DOC

moduł do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi


Duża część pracy magazynowej to tworzenie list, poszukiwanie produktów, sprawdzanie poprawności zamówień itp. W wielu przypadkach również wprowadzenie nowego procesu wymaga pracy na listach produktów, transportów, segregacji magazynowej. Dlatego głównym modułem programu jest ScanLinker DOC pozwalający na wymiane z komputerem plików Excel i pracę z nimi.

Dużym atutem jest praca w systemie przewodowym za pomocą stacji dokującej, bądź łącząc się do sieci Wi-Fi. oprogramowanie nie wymienia danych z zewnętrznymi serwerami dzięki czemu jest idealnym rozszerzeniem możliwości pracy na skanerach w sieciach wewnętrznych.

Moduł zamówień

Integracja BaseLinker


Moduł integracji magazynu pozwala na pracę z produktami na magazynie w komunikacji z systemem sprzedażowym. Program obejmuje główne funkcjonalności każdego magazynu. Pozwala na odczyt danych o produktach, pozycjonowanie w lokalizacjach magazynowych, oraz kompletację zamówień.

Aktualnie zakończona została integracja z systemem BaseLinker. Jednak na zamówienie możemy dostosować rozwiązanie do Państwa systemu.


Naszą misją jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań, mających na celu wsparcie działań, zapewniających rozwój Państwa firmy, sprawniejsze Jej działanie i eliminowanie występowania ewentualnych problemów. Na pierwszym miejscu, stawiamy sobie jakość oraz dbałość o szczegóły, dlatego rozwiązania, które tworzymy, nieustannie ulegają doskonaleniu i rozwojowi.

Handel

Zwiększanie wydajności i opłacalności łańcucha dostaw w handlu detalicznym

Produkcja

Pomagamy w zwiększaniu wydajności magazynów części i produktów.

Transport

Niezawodność działania sprzętu jest podstawą działania każdej logistyki.

POSZUKUJESZ RZETELNEGO SERWISU LUB DOSTAWCY URZĄDZEŃ AUTO ID?

Od ponad 10 lat wspieramy polskie firmy

opasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

ZADZWOŃ

+48 572 344 176

pl_PLPolish