Motorola WT41N0 opis urządzenia

Motorola WT41N0

Share this post

Motorola WT41N0 opis urządzenia

Komputer, który możemy nosić na nadgarstku lub przedramieniu Zebra WT41N0 jest nowszą wersją urządzenia Motorola WT4000. Powstał, by umożliwić ciągłe korzystanie z komputera, nawet podczas wykonywania pracy wymagającej użycia obu rąk. Świetnie sprawdza się w fabrykach i magazynach. 

Nowocześnie wyglądające, nieduże urządzenie o wymiarach 14,5 x 9,4 x 2,5 cm waży jedynie 320 g z baterią. Podstawowa wersja baterii zapewnia pracę komputera przez całą zmianę, natomiast opcjonalna bateria rozszerzona znacznie wydłuża jego czas pracy. WT41NO wyposażony jest w jasny, transflekcyjny wyświetlacz LCD o przekątnej 2,8″ i rozdzielczości 320×240 pikseli, procesor TI OMAP 4,1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 2 GB pamięci flash i korzysta z systemu Microsoft Windows Embedded Compact 7.0. 

Łączność

Łączność zapewnia host USB i client port, dostępny poprzez złącze ładowania. Urządzenie posiada również Bluetooth w wersji 2.1 oraz 802.1a/b/g/n WiFi. Komputer wyposażony jest w funkcję rozpoznawania głosu oraz multimodalnego wprowadzania danych.

Klawiatura

Motorola WT41N0 sterowany jest za pomocą klawiatury, ale dostępny jest także wariant z ekranem dotykowym. Klawiatura składa się z 3 sekcji. Po lewej stronie wyświetlacza znajduje się przycisk funkcyjny, zapewniający dostęp do Alt i Menu oraz przyciski Esc, Tab, Ctrl i Shift. Na dole zlokalizowany jest Enter oraz 2 przyciski, które można zaprogramować. Umożliwiają one również regulację jasności ekranu. Po prawej stronie wyświetlacza znajduje się 15 wielofunkcyjnych przycisków, przypominających te w telefonach. 

Skanowanie

Dodatkowo dostępne są specjalnie zaprojektowane urządzenia peryferyjne skanera Motorola WT41N0. Jednym z nich jest RS309 Wearable Scanner zakładany na dłoń. Jest on w stanie odczytywać i dekodować prawie wszystkie symbole 1D. Drugim jest lżejszy i wygodniejszy skaner pierścieniowy RS409, przeznaczony do skanowania w odległości od 10 cm do 1,2 m. Istnieje także skaner RS509, który odczytuje wszystkie kody 1D i 2D w ciągu milisekund, niezależnie od oświetlenia. 

Zarówno komputer jak i skanery spełniają normy IP54, są w stanie przetrwać upadek z wysokości 1,2 m oraz wytrzymują zakres temperatur od -20 do 50 °C. 

 

POSZUKUJESZ RZETELNEGO DOSTAWCY URZĄDZEŃ AUTO ID?

Od ponad 10 lat wspieramy polski przemysł

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

ZADZWOŃ

+48 572 344 176

pl_PLPolish