FAQs

Frequently Asked Questions

W przeciwieństwie do skanerów 1D, skanery 2D umożliwiają odczytanie częściowo uszkodzonych kodów, bez konieczności dokładnego celowania. Zdecydowanie skraca to czas operacji. Są w stanie odczytywać każdy rodzaj kodu co przekłada się na bardziej uniwersalne zastosowanie. Dodatkowo w skanerach 2D moduł skanujący rzadziej ulega uszkodzeniu przez brak ruchomych elementów.
Kody 2D umożliwiają nam zapis znacznie więcej danych na tej samej powierzchni. Ma to duże znaczenie kiedy musimy zastosować mały rozmiar etykiet.. Dużym atutem jest również możliwość odczytu kodu nawet gdy jest niekompletny. W kodach 2D można zapisać nawet do 2000 znaków, przy kilkudziesięciu znakach w kodzie 1D. Moduł skanujący 2D nie posiada ruchomych części, co znacznie obniża koszty wynikające z ewentualnych napraw eksploatacyjnych.
W skanerze nowym, części eksploatacyjne zużywają się, w takim samym czasie jak w skanerze odnowionym ( moduł lasera, klawiatura, ekran dotykowy, spust), przy jednocześnie, o wiele niższej cenie zakupu sprzętu odnowionego. Sprzęt odnowiony również objęty jest gwarancją. Przy zakupie sprzętu odnowionego, otrzymują Państwo pełne wsparcie i pomoc naszych techników w zakresie uruchomienia, konfiguracji i podłączenia sprzętu.
Tak. W obrębie Bydgoszczy oferujemy serwis z dojazdem do klienta. W innym przypadku istnieje możliwość, otrzymania urządzenia zastępczego na czas naprawy serwisowej.
Naprawa w serwisie, powinna zamknąć się, w ciągu 24 godzin od otrzymania przez serwis urządzenia. Uzależnione jest to w dużej mierze od diagnostyki i zlokalizowania usterki. Jeżeli usterka powoduje, że naprawa będzie wymagała więcej czasu, to istnieje możliwość otrzymania przez Klienta, urządzenia zastępczego na czas naprawy.
pl_PLPolish