Motorola MC3200 opis urządzenia

windows mobile

Share this post

Motorola MC3200 opis urządzenia

Komputer mobilny Zebra Motorola MC3200 jest wyznacznikiem nowego standardu wydajności i niezawodności. Jest on następcą bestsellerowej serii MC3100 –  wszechstronnego komputera mobilnego średniej klasy.

Największe zalety kolektora Motorola MC3200

Jego największym ulepszeniem w stosunku do poprzednika jest szybkość. Została ona polepszona dzięki zastosowaniu procesora Texas Instruments OMAP 1,0 GHz. Pozwala on na obsługę zarówno systemu Windows, jak i Android. Dzięki temu MC3200 oferuje urządzenie w dwóch wersjach – Microsoft Embedded Compact 7 lub Android 4.1. Pozwala to na wybór systemu operacyjnego, który najlepiej sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie.  

Kolejną cechą charakterystyczną dla Motoroli MC3200 jest fakt, że ma cztery razy więcej pamięci RAM i Flash niż swój poprzednik, MC3100. Ponadto Wi-Fi obsługuje oprócz 802.11a/b/g, również szybszy standard 802.11n. Również w temacie przechwytywania danych nastąpiły ulepszenia. Poprzez ulepszenie modelu lasera i imagera 2d, urządzenie oferuje odczyt z większego zakresu. Mniej znaczącą zmianą jest zastąpienie gniazda karty SD przez microSD.

Dobre rozwiązania nie wymagają poprawy

Aspektem, który pozostaje bez zmian, jest kształt i wielkość komputera mobilnego. W ten sposób większość urządzeń peryferyjnych i akcesoriów z poprzednich modeli współpracuje również z MC3200.  Kwadratowy ekran dotykowy o przekątnej 3 cale i wymiarach 320  × 320 pikseli nie uległ zmianie.

Pełna konfiguracja dostosowana pod użytkownika

Jak w przypadku poprzedników, klienci otrzymują do wyboru trzy różne wersje klawiatury:

  • 28-klawiszową numeryczną,
  • 38-klawiszową z przesunięciem alfanumerycznym,
  • 48-klawiszową alfanumeryczną.

Mobilny komputer Motorola MC3200 dostępny jest w trzech wersjach, pozwalających na wygodne wykonywanie codziennej pracy:

  • w konfiguracji blokowej,
  • z uchwytem pistoletowym,
  • z ruchomą głowicą skanującą.

Pewność działania w każdych warunkach

MC3200 jest niezwykle wytrzymałym urządzeniem, tak by zapewniać sprawność działania w każdych warunkach. Zaprojektowany, by przetrwać wielokrotne upadki z wysokości do 1,22 metra. Może pracować w szerokim zakresie temperatur od -20˚C do 50˚C. Ponadto posiada stopień ochrony IP54, co oznacza, że jest chroniony przed wodą rozpryskową i pyłem ze wszystkich kierunków.

Dlaczego warto zainwestować w komputer mobilny Zebra MC3200?

MC320 to zaktualizowana i ulepszona wersja popularnej i sprawdzonej serii urządzeń MC3x00. Może obsługiwać wszystkie urządzenia peryferyjne i akcesoria dedykowane dla poprzednich modeli, ale równocześnie oferuje większą wydajność przetwarzania, szybszą komunikację oraz zaktualizowaną technologię przechwytywania danych.

POSZUKUJESZ RZETELNEGO DOSTAWCY URZĄDZEŃ AUTO ID?

Od ponad 10 lat wspieramy polski przemysł

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

ZADZWOŃ

+48 572 344 176

pl_PLPolish