Motorola MC3200 opis urządzenia

windows mobile

Share this post

Motorola MC3200 opis urządzenia

Komputer mobilny Zebra Motorola MC3200 jest wyznacznikiem nowego standardu wydajności i niezawodności. Jest on następcą bestsellerowej serii MC3100 –  wszechstronnego komputera mobilnego średniej klasy.

Największe zalety kolektora Motorola MC3200

Jego największym ulepszeniem w stosunku do poprzednika jest szybkość. Została ona polepszona dzięki zastosowaniu procesora Texas Instruments OMAP 1,0 GHz. Pozwala on na obsługę zarówno systemu Windows, jak i Android. Dzięki temu MC3200 oferuje urządzenie w dwóch wersjach – Microsoft Embedded Compact 7 lub Android 4.1. Pozwala to na wybór systemu operacyjnego, który najlepiej sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie.  

Kolejną cechą charakterystyczną dla Motoroli MC3200 jest fakt, że ma cztery razy więcej pamięci RAM i Flash niż swój poprzednik, MC3100. Ponadto Wi-Fi obsługuje oprócz 802.11a/b/g, również szybszy standard 802.11n. Również w temacie przechwytywania danych nastąpiły ulepszenia. Poprzez ulepszenie modelu lasera i imagera 2d, urządzenie oferuje odczyt z większego zakresu. Mniej znaczącą zmianą jest zastąpienie gniazda karty SD przez microSD.

Dobre rozwiązania nie wymagają poprawy

Aspektem, który pozostaje bez zmian, jest kształt i wielkość komputera mobilnego. W ten sposób większość urządzeń peryferyjnych i akcesoriów z poprzednich modeli współpracuje również z MC3200.  Kwadratowy ekran dotykowy o przekątnej 3 cale i wymiarach 320  × 320 pikseli nie uległ zmianie.

Pełna konfiguracja dostosowana pod użytkownika

Jak w przypadku poprzedników, klienci otrzymują do wyboru trzy różne wersje klawiatury:

  • 28-klawiszową numeryczną,
  • 38-klawiszową z przesunięciem alfanumerycznym,
  • 48-klawiszową alfanumeryczną.

Mobilny komputer Motorola MC3200 dostępny jest w trzech wersjach, pozwalających na wygodne wykonywanie codziennej pracy:

  • w konfiguracji blokowej,
  • z uchwytem pistoletowym,
  • z ruchomą głowicą skanującą.

Pewność działania w każdych warunkach

MC3200 jest niezwykle wytrzymałym urządzeniem, tak by zapewniać sprawność działania w każdych warunkach. Zaprojektowany, by przetrwać wielokrotne upadki z wysokości do 1,22 metra. Może pracować w szerokim zakresie temperatur od -20˚C do 50˚C. Ponadto posiada stopień ochrony IP54, co oznacza, że jest chroniony przed wodą rozpryskową i pyłem ze wszystkich kierunków.

Dlaczego warto zainwestować w komputer mobilny Zebra MC3200?

MC320 to zaktualizowana i ulepszona wersja popularnej i sprawdzonej serii urządzeń MC3x00. Może obsługiwać wszystkie urządzenia peryferyjne i akcesoria dedykowane dla poprzednich modeli, ale równocześnie oferuje większą wydajność przetwarzania, szybszą komunikację oraz zaktualizowaną technologię przechwytywania danych.

ARE YOU LOOKING FOR A RELIABLE AUTO ID EQUIPMENT SUPPLIER?

For over 10 years, we have been supporting the Polish industry.

We will tailor a solution to fit your needs and budget.

CALL US

+48 572 344 176

en_USEnglish