Akcja wymiany skanerów serii MC9090 na MC9190

wymiana skanerów

Share this post

Akcja wymiany skanerów serii MC9090 na MC9190

Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość odsprzedaży swoich wysłużonych skanerów Motorola MC9090 w celu wymiany na nowszą wersję MC9190.

Nowy model mimo iż w tej samej obudowie, charakteryzuje się znacznie większymi możliwościami jak również zapewnia mniejsze prawdopodobieństwo napraw serwisowych. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze plusy MC9190.

Wydajność

Nowy model to szybszy procesor, więcej pamięci RAM, FLASH, czy możliwość obsługi kart SD do 32GB. Ma to znacznie głównie gdy pracujemy na aplikacji dedykowanej. W przypadku pracy poprzez pulpit zdalny nie będzie to miało większego wpływu na naszą pracę.

Sieć

Szczególną uwagę należy zwrócić na moduł WLAN bez którego praca na magazynie jest praktycznie niemożliwa. Moduł ten w seriach MC909X wykazywał skłonności do falowania zasięgu co skutkowało zrywaniem połączenia. Usterka ujawniała się po latach pracy, zależnie od eksploatacji urządzenia. W wersji MC9190 zastosowano nowy rodzaj karty sieciowej która nie jest podatna na tego rodzaju usterki.

Ekran

Ekran LCD zamontowany w MC9190 cechuje się zauważalnie większym poziomem jasności jak również oferuje opcję wyższej rozdzielczości 480×640 pozostając oczywiście w kompatybilności z aplikacjami 240×320 pikseli. Szczególnie docenią to pracownicy magazynów otwartych użytkujący urządzenia w obszarze nasłonecznionym.

Moduł skanowania

Moduły skanujące oferowane przez ten model to nowsza generacja swoich poprzedników. W opcji laserowej posiadamy moduł który sam dostosuje się do odległości skanowania. Promień lasera jest również bardziej wyraźny niż w jego poprzedniku. Następca cechuje się również znacznie niższym współczynnikiem uszkodzeń co ma szczególny wpływ na koszty wieloletniej eksploatacji.

Moduł skanujący dalekiego zasięgu 2D

Kolejnym z nowych rozwiązań jest zastosowanie modułu skanującego 2D dalekiego zasięgu. Nawet jeżeli nie wdrożyliśmy kodów 2D, będzie on świetną alternatywą dla modułu Lorax 1D z uwagi na lepszą wydajność przy większym nasłonecznieniu.

Reasumując zyskujemy wyższą bezawaryjność, lepsze osiągi skanowania, jak również łatwość pracy na urządzeniu. Elementy zewnętrzne jak obudowa, ekran dotykowy, klawiatura pozostają te same co zabezpiecza nam niski koszt części zamiennych.

Kiedy się zdecydować na wymianę?

W każdej firmie jest to zależne od wielu czynników. My proponujemy jednak aby poważnie rozważyć wymianę urządzeń w przypadku:

  • zbyt wysokich kosztów serwisu aktualnych urządzeń
  • bardzo złego stanu utrudniającego użytkowanie
  • cyklicznej wymiany urządzeń na nowe

Pomoc w konfiguracji

Skonfigurowanie oprogramowania MC9190 niewiele różni się od MC9090, mimo to chętnie pomożemy w skonfigurowaniu urządzeń pod Państwa środowisko pracy.

Wsparcie MTJ Electronics

Szerzej o konfiguracji urządzeń MC9000

Sprawdź MC9190 w naszym sklepie BARKODY.com.pl

Ulotka Motorola MC9190 [PL]


POSZUKUJESZ RZETELNEGO DOSTAWCY URZĄDZEŃ AUTO ID?

Od ponad 10 lat wspieramy polski przemysł

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

ZADZWOŃ

+48 572 344 176

pl_PLPolish