MC9090 reset ustawień. Jak temu zapobiec?

MC9090 reset ustawień. Jak temu zapobiec?

Jak uniknąć utraty danych i ustawień po wyjęciu baterii w kolektorach Motorola?

Na kolektorach z serii MC9090 reset ustawień nastąpi gdy rozładuje się bateria wewnętrzna podtrzymująca dane, bądź wywołamy procedurę Cold Boot. Podczas pierwszego uruchomienia urządzenia bez podtrzymania danych wykonywany jest na urządzeniu Mc9090 reset partycji Windows, ustawień rejestru, autostartu, znikają połączenia wifi itp. Następnie kolektor sprawdza partycję Application która jest partycją trwałą w poszukiwaniu plików konfiguracyjnych. 

Jeśli aplikacje i ustawienia nie są przygotowane na taką sytuację, prawdopodobnie ponownie musisz skonfigurować urządzenie, lub zainstalować oprogramowanie. W najgorszym przypadku skutkuje to zatrzymaniem pracy. Jak temu zapobiec? Warto wymienić baterię backup. Jeżeli nie chcesz wykonywać tego samemu, chętnie Ci w tym pomożemy. Oprócz tego ważnym jest aby odpowiednio skonfigurować urządzenie aby uodpornić je na reset Cold Boot. Jak pisaliśmy skaner wyszukuje plików konfiguracyjnych. Korzystając z plików .CPY, .RUN i .REG, możesz przywracać pliki i wpisy rejestru do ich oryginalnych lokalizacji. Również kopiując pliki programu, lub jego skrót do katalogu Application/Startup, kolektor uruchomi go na starcie systemu.

Więcej informacji na temat trwałej konfiguracji urządzenia znajdziemy w Instrukcjach integratora poszczególnych urządzeń mobilnych.

Służymy pomocą

Jeżeli masz problemy z samodzielną konfiguracją urządzeń, chętnie pomożemy. Przygotujemy paczkę konfiguracyjną oraz pakiet instalacyjny dostosowany do Twoich potrzeb. Taki pakiet całkowicie automatyzuje początkową konfigurację urządzenia i utrzymuje ciągłość pracy urządzenia.

Przykładowe ustawienia

  • połączenie wifi
  • ustawienia skanowania
  • automatyczne uruchamianie aplikacji
  • instalacja oprogramowania
  • zdalny pulpit(RDP) / autologowanie

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

MTJ Electronics usługa konfiguracji

MTJ Electronics usługa serwisu

Sklep BARKODY.com.pl baterie backup


POSZUKUJESZ RZETELNEGO DOSTAWCY URZĄDZEŃ AUTO ID?

Od ponad 10 lat wspieramy polski przemysł

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu.

ZADZWOŃ

+48 572 344 176

pl_PLPolish